Перелік вантажних станцій
СПИСОК
станцій, відкритих для виконання комерційних операцій
(станом на 01.01.2021 р.)
ДНІПРОВСЬКА ДИРЕКЦІЯ
№ з/п |
Найменування станцій |
Комерційні операції |
Примітки |
1 |
Ароматна |
Б,3 |
|
2 |
Балівка |
О,3,1 |
|
3 |
Богуславський |
Б,3 |
|
4 |
Бузівка |
Б,3 |
|
5 |
Варварівка |
Б,3 |
|
6 |
Верхньодніпровськ |
Б,3 |
|
7 |
Верхівцеве |
П,1,3 |
|
8 |
Вільногірськ |
П,3 |
|
9 |
Воскобійня |
Б,3 |
|
10 |
Зустрічний |
О,3 |
|
11 |
Горяїново |
О,3 |
|
12 |
Губиниха |
П,1,3 |
|
13 |
Діївка |
Б,3 |
|
14 |
Дніпро-Головний |
Г,Т,М,П,3 |
|
15 |
Дніпро –Вантажний |
О,3 |
|
16 |
Дніпр - Ліски |
1,4,8,10 |
|
17 |
Зачепилівка |
Б,3 |
|
18 |
Запоріжжя-Кам’янське |
Б,3 |
|
19 |
Ігрень |
Б,3 |
|
20 |
Іларіоново |
Б,3 |
|
21 |
Ерастівка |
Б,3 |
|
22 |
Кайдацька |
3 |
|
23 |
Кам’янське |
3 |
|
24 |
Кільчень |
Б,3 |
|
25 |
Нижньодніпровськ |
Б,1,3 |
|
26 |
Нижньодніпровськ - Пристань |
3, 8н, 10н,11н,12н |
(8н, 10н) Днепропетровский речпорт |
27 |
Нижньодніпровськ - Вузол |
Б,3 |
|
28 |
Миколаївка - Донецька |
Б,3 |
|
29 |
Новомосковськ - Дніпровський |
Б,1,3,8н,10н,11н,12н |
(8н, 10н) ВАТ «Форпост-М» |
30 |
Обвідна |
О,3 |
|
31 |
Орлівщина |
Б,1,3 |
|
32 |
Павлоград - 1 |
П,1,3 |
|
33 |
Павлоград - 2 |
Б,3 |
|
34 |
Перещепине |
П,3 |
|
35 |
Петропавлівка |
П,1,3 |
|
36 |
Письменна |
Б.3 |
|
37 |
Правда |
О,3 |
|
38 |
П’ятихатки |
П,Т,1,3 |
|
39 |
Роздори |
Б,3 |
|
40 |
Самарівка |
Б,3 |
|
41 |
Самійлівка |
П,3 |
|
42 |
Синельниково - 1 |
П,3 |
|
43 |
Синельниково - 2 |
П,1,3 |
|
44 |
Слов’янка |
О,3 |
откр.до 31.12.2021 (ЦМ-15/418-20) |
45 |
Сурське |
Б,3 |
|
46 |
Тритузна |
1,3 |
|
47 |
Улянівка |
Б,1,3 |
|
48 |
Чаплино |
П,3 |
|
КРИВОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ
№ з/п |
Найменування станцій |
Комерційні операції |
Примітки |
1 |
Апостолово |
Т,П,1,3 |
|
2 |
Батуринська |
Б,3 |
|
3 |
Божедарівка |
П,3 |
|
4 |
Вечірній Кут |
О,3 |
|
5 |
Гейківка |
Б,3 |
|
6 |
Грекувата |
Б,3 |
|
7 |
Девладове |
П,3 |
|
8 |
Жовті Води-2 |
П,3 |
|
9 |
Жовтокам’янка |
П,3 |
|
10 |
Зелене Поле |
3 |
|
11 |
Інгулець |
Б,3 |
|
12 |
Кривий Ріг – Сортувальний |
П,3 |
|
13 |
Кривий Ріг |
П,М,3 |
|
14 |
Кривий Ріг - Західний |
Б,1,3,8 |
|
15 |
Кривий Ріг - Головний |
Г,Т,П,1,3,8н,10н |
(8н, 10н) АрселорМитталКривойРог |
16 |
Красний Шахтар |
3 |
|
17 |
Кудашівка |
3 |
откр.до 31.12.2021 (ЦМ-15/273-20) |
18 |
Марганець |
П,1,3 |
|
19 |
Мирова |
П,1,3 |
|
20 |
Мудрьона |
Б,3 |
|
21 |
Нікополь |
П,Т,1,3,8,8н,10,10н |
|
22 |
Павлопілля |
П,3 |
|
23 |
Привільне |
П,3 |
|
24 |
Радушна |
Б,3 |
|
25 |
Рокувата |
П,3 |
|
26 |
Рядова |
Б,1,3 |
|
27 |
Рясна |
П,1,3 |
|
28 |
Терни |
Б,3 |
|
29 |
Тік |
П,3 |
|
30 |
Чортомлик |
П,3,8н,10н |
|
31 |
Шмаково |
Б,3 |
|
|
|
|
|
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ
1 |
Більманка |
П,3 |
|
2 |
Берда |
О,3 |
|
3 |
Бердянськ |
Г,Т,П,1,3,8н,10н |
|
4 |
Великий Токмак |
Г,П,1,3 |
|
5 |
Верхній Токмак 1 |
П,3 |
|
6 |
Вільнянськ |
П,3 |
|
7 |
Гайчур |
П,3 |
|
8 |
Генічеськ |
Б,3 |
|
9 |
Гуляйполе |
П,3 |
|
10 |
Дніпрорудна |
Б,3 |
|
11 |
Дніпробуд 2 |
П,3 |
|
12 |
Єлизаветівка |
П,3 |
|
13 |
Запорізька Січ |
П,3 |
|
14 |
Запоріжжя – 1 |
Г,Т,М,П,3, 10н,8н |
|
15 |
Запоріжжя – 2 |
Г,М,П,3 |
|
16 |
Запоріжжя – Вантажне |
О,1,3,8,8н 10н,11н,12н |
Наказ 05.06.2020 |
17 |
Запоріжжя – Ліве |
О,3,8н, 10н,11н |
ПАТ ЗМК «Запоріжсталь» (8н, 10н) ВАТ «Запорожский завод ферросплавов» (8н, 10н,11н) ВАТ «Запорожскокс» |
18 |
Комиш Зоря |
П,3 |
|
19 |
Канцерівка |
П,3 |
|
20 |
Кушугум |
П,3 |
|
21 |
Магедове |
П,3 |
|
22 |
Мелітополь |
Г,Т,П,1,3 |
|
23 |
Мечетна |
П,1,3 |
|
24 |
Молочанськ |
П,3 |
|
25 |
Нельгівка |
П,3 |
|
26 |
Новоолексіївка |
П,1,3 |
|
27 |
Нововесела |
П,3 |
|
28 |
Новогупалівка |
Б,3 |
|
29 |
Обільна |
П,3 |
|
30 |
Обща |
П,3 |
|
31 |
Оріхівська |
П,3 |
|
32 |
Партизани |
П,1,3 |
|
33 |
Передатна |
П,3,8н,10н |
|
34 |
Пологи |
Г,П,1,3 |
|
35 |
Порт Велике Запорожжя |
О,1,3,8н,10н |
|
36 |
Пришиб |
П,3 |
|
37 |
Ростуща |
О,3 |
|
38 |
Синя Гора |
Б,3 |
|
39 |
Славгород –Південний |
П,3 |
|
40 |
Стульневе |
П,3 |
|
41 |
Таврійськ |
П,3 |
|
42 |
Трояни |
П,3 |
|
43 |
Українська |
Б,3 |
|
44 |
Федорівка |
П,3 |
|
45 |
Фісаки |
П,3 |
|
46 |
Хортиця |
П,3 |
|
47 |
Челюскін |
П,3 |
|
48 |
Щебеневий |
Б,3 |
|
49 |
Енергодар |
Б,3 |
|
50 |
Янцеве |
П3 |
|
51 |
Якимівка |
Б,3 |
|