Придніпровська залізниця

За два тижні на Придніпровській магістралі попередили 18 розкрадань вантажів і залізничного майна 22/5/2017

З 10 по 21 травня 2017 року воєнізована охорона Придніпровської залізниці присікла 18 крадіжок вантажів та майна магістралі, за підозрою у їх скоєнні затримали 16 осіб.

Так, на станції Обвідна 12 травня оперативна група затримала злочинця, який зняв з вагона деталі повітророзподільника вартістю майже 2 тис. грн. Порушника разом із вкраденим залізничним майном відправили до місцевого відділу поліції.

За двотижневий період зафіксовано три спроби розкрадання вугілля з вантажних поїздів. Зокрема, 13 травня на станції Запоріжжя-Кам’янське бійці ВОХОР присікли крадіжку з поїзда понад 2 тонн вугілля вартістю більш як 6 тис. грн. Злодій намагався вивезти вкрадене власним автомобілем. Зловмисника разом із транспортним засобом передали місцевим правоохоронцям.

Сторонні особи зазіхали на тверде паливо також на перегоні Чортомлик – Нікопольбуд та станції Гусарка, де охоронці попередили крадіжку майже 700 кг вугілля.

На перегонах П’ятихатки – Ерастівка та Верховцеве – Верхньодніпровськ бійцям ВОХОР довелося застосовувати вогнепальну зброю, щоб вберегти від зловмисників брухт, що перевозиться.

Окрім цього, стрільці відомчої воєнізованої охорони затримали та оштрафували 35 осіб, які ходили коліями у невизначених місцях, що є порушенням правил безпеки на залізничному транспорті.

З червня по серпень швидкісний поїзд № 740/739 Київ – Кривий Ріг – Київ курсуватиме три рази на тиждень 22/5/2017

З 14 червня по 1 серпня 2017 року змінюється періодичність курсування швидкісного поїзда Інтерсіті № 740/739 Київ – Кривий Ріг – Київ. Час відправлення та прибуття поїзда в пункти призначення залишається без змін.

Так, з 14 червня по 30 липня з Києва поїзд відправлятиметься по середах, п’ятницях і неділях.

Зворотно з Кривого Рогу з 15 червня по 1 серпня цей поїзд курсуватиме по четвергах, суботах і понеділках.

Квитки доступні онлайн та в залізничних касах.

Войцех Балчун представив колективу Придніпровської залізниці директора філії Миколу Кужавського та розповів про середньострокову стратегію розвитку компанії 18/5/2017

18 травня у м. Дніпро голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун представив колективу регіональної філії «Придніпровська залізниця» її директора Миколу Кужавського та презентував стратегію розвитку компанії до 2021 року.

У заході також узяли участь голова Наглядової ради товариства Євген Кравцов, член правління Іренеуш Василевський, директор з економіки і фінансів товариства Андрій Рязанцев, директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики Антон Саболевський, а також голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, очільник Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, представники силових структур Дніпровського регіону.

Представляючи залізничникам директора регіональної філії «Придніпровська залізниця» Миколу Кужавського, голова правління зазначив, що наприкінці 2016-го - на початку 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» вперше провела відкритий відбір регіонального менеджменту. Він проводився максимально прозоро, до претендентів висувалися високі вимоги, обмежень на кшталт «неодмінно нові обличчя» чи «тільки залізничники» не було – вибирали найкращих.

«Упевнений, що з новим очільником за підтримки колективу така важлива залізниця, як Придніпровська, досягне найвищих результатів своєї діяльності, а також активно долучиться до реалізації стратегічних напрямків розвитку усієї компанії», - підсумував Войцех Балчун.

За словами голови правління, що озвучив підсумкові показники роботи товариства за 2016 рік і перший квартал 2017 року та окреслив шляхи розвитку компанії на найближче п’ятиліття, унаслідок проведених реформ Укрзалізниця забезпечуватиме стійкий розвиток країни за рахунок надання якісних та доступних транспортних послуг і перетвориться на лідера транспортно-логістичного ринку не лише України, але й Європи.

Як зазначив голова Наглядової ради товариства Євген Кравцов, є чітка програма розвитку галузі, яка поверне залізничникам гордість за свою професію, високу мотивацію праці і водночас жорстку дисципліну. «На кожного покладаються великі надії і від кожного очікуються високі результати, - наголосив він, - і це стосується не тільки керівників, але й кожного залізничника». Тільки так, на його переконання, можна повернути галузі ті ключові позиції в економіці та суспільстві, які вона традиційно займала.

Директор регіональної філії Микола Кужавський, у свою чергу, висловив вдячність членам правління ПАТ «Укрзалізниця» за довіру, а також подякував керівництву регіонів та силових структур за підтримку і тісну співпрацю із залізничниками у вирішенні проблемних питань. Він запевнив, що працюватиме над тим, щоб вивести Придніпровську залізницю на якісно новий рівень діяльності, а також повністю втілити в життя ті вектори розвитку галузі, які було окреслено.

П’ятирічна стратегія розвитку, обговорення якої до Дніпра вже відбулося в Харкові, згодом буде презентована і в інших регіональних філіях. Потім її буде направлено на розгляд Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» та Кабінету Міністрів України.

Переглянути фото на Facebook

Довідка:

Микола Сергійович Кужавський народився 7 червня 1974 року у Києві. У 1993 — році закінчив Київське річкове училище за спеціальністю «Судноводіння», в 1995 році — Київську академію водного транспорту ім. Петра Сагайдачного за спеціальністю «Морське судноводіння», в 2008 році — Харківську академію залізничного транспорту за спеціальністю «Економіка підприємства», у 2010 році — Steinbeis University Berlin SHB, отримав ступінь Executive MBA.

З 2013 року аспірант кафедри права і законотворчого процесу Національної академії державного управління при Президентові України. З 2016 року — Український державний університет залізничного транспорту (Навчально-науковий центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

Трудова діяльність:
1993 - 2003 - робота на торгових судах українських і грецьких судновласників; з 2002 року - капітан далекого плавання.
2003 - 2004 - директор керуючої компанії «Інвестпромснаб».
2004 - 2005 - засновник, виконавчий директор ТОВ «Промметпоставка».
2005 - 2007 - засновник, директор ТОВ «ПК Транстрейд Україна» (за підсумками 2006 року підприємство стало лауреатом премії «Відкриття року на ринку державних закупівель»).
2007 - 2013 - віце-президент з комерційної діяльності промислової інвестиційної групи транспортного машинобудування «ІнтерКарГрупп» Україна.
2013 - 2014 - генеральний директор ДГО Міністерства оборони України концерн «Техвоєнсервіс».
З 2015 року і до призначення на посаду директора філії — заступник начальника регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» з реформування.

Придніпровські залізничники вдяглися у вишиванки 18/5/2017

18 травня в Україні традиційно святкують День вишиванки – етнічного українського вбрання. Це свято покликане зберегти та продовжити споконвічні народні традиції створення і носіння вишитого національного одягу.

Сьогодні чимало управлінців регіональної філії "Придніпровська залізниця" прийшло на роботу в національному українському вбранні - вишиванках, з любов’ю вишитих ще бабусями, власноруч або руками народних майстринь. Ось така краса вийшла: і одяг чудовий, і люди, і настрій!

Вітаємо всіх зі святом вишиванки і запрошуємо долучитися до нього.

Переглянути фото на Facebook

АНОНС 17/5/2017

18 травня 2017 року голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун перебуватиме з робочою поїздкою в Дніпрі. Очільник галузі представить трудовому колективу регіональної філії «Придніпровська залізниця» новопризначеного директора Миколу Кужавського, обраного в результаті відкритого відбору. Також Войцех Балчун проведе прес-конференцію на тему: «Стратегія Укрзалізниці: 5 років прогресу». У заходах візьмуть участь голова наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, член правління товариства Іренеуш Василевський, директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський.

Під час прес-конференції очільник залізничної галузі окреслить стратегічні цілі компанії на найближчі 5 років роки та очікуваний ефект від реалізації стратегічних ініціатив у вертикалях бізнес-моделі ПАТ «Укрзалізниця»: вантажні перевезення та логістика, пасажирські перевезення, інфраструктура, послуги тяги, виробництво та сервіс. Войцех Балчун також презентує розроблений у товаристві комплекс організаційних заходів, що має на меті перетворити компанію на лідера транспортно-логістичного ринку не лише України, а й Європи.

Нагадаємо, що стратегію розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на 2017-2021 роки було схвалено правлінням компанії наприкінці квітня цього року. Документ планується обговорити в трудових колективах товариства та подати на розгляд наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» та Кабінету Міністрів України. 18-19 травня основні аспекти стратегії буде презентовано працівникам регіональних філій «Південна залізниця», «Придніпровська залізниця» та «Одеська залізниця», а згодом і в інших структурних підрозділах компанії.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у прес-конференції, яка відбудеться 18 травня о 15:00 в приміщенні регіональної філії «Придніпровська залізниця» (просп. Дмитра Яворницького, 108).

Акредитація – до 14:00 18 травня за телефонами: (056) 793-27-63, (093) 104-54-12.

Переглянути архівні новини